حقوق قانونی وب‌ سایت
بند ۱
 مطالب وبسایت انجمن خیریه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع) صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی انجمن و جهت کمک به بیماران نیازمند كليوي ،دياليزي ،پيوندي ،قلبی عروقی و ساير می‌باشند.

بند ۲
 حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به انجمن خیریه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع) بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به انجمن ممنوع می باشد.

بند ۳
 انجمن خیریه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع) با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به بیماران تحت پوشش را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک انجمن خیریه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع)  و یا تبلیغ برای انجمن در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت انجمن خیریه انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی انجمن خیریه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.
بند۴
وب‌سایت انجمن خيريه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع) طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
بند۵
وب‌سایت انجمن  خیریه بهداشتي و درماني حضرت ابوالفضل (ع) اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 

درحال بارگزاری